03-6365100

אז מי אנחנו...

עמוד הבית - אודות

על החברה

Panels Politics הוא מכון המחקר הראשון בישראל המתמחה בעולם הפוליטי/חברתי/אקטואלי, אשר שם לעצמו להפוך לסמכות מקצועית בעולמות הללו בעזרת כלי מחקר ייחודיים הנשענים על המתודולוגיות המתקדמות מסוגן בעולם המחקר היישומי.

Panels Politics היא חברת בת של קבוצת המחקר "Panels" וכמו שאר חברות הבת בקבוצה, עושה שימוש מתקדם במערכות תקשורת אישית והמונית על גבי פלטפורמת האינטרנט ומתמחה במחקרים מבוססי פאנלים של משיבים אינטרנטיים

על מנחם

מנחם לזר

יליד חיפה, בעל תואר שני בפסיכולוגיה חברתית-ארגונית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. מאחוריו נסיון של 3 עשורים בתפקידים שונים ומגוונים בתחומי המחקר וההערכה. שימש כחוקר בתחומי מדעי ההתנהגות במגוון גופים ציבוריים ועסקיים ובהם משטרת ישראל, צה"ל, מכוני סקרים שונים, חברת פרטנר , בזק בינלאומי ואחרות. מנחם נמנה על צוות ההקמה של מכון המחקר פאנלס שהביא לישראל את המתודולוגיה החדשנית של סקרי האינטרנט תוך בניית פאנל המשיבים הראשון והגדול בישראל ומערכת ה ENQUERA המשלבת בתוכה מחולל שאלונים מהדרגה הגבוהה ביותר ומערכת דגימה מתוחכמת מרובת מימדים. משנת 2007 משמש סוקר בתחום הפוליטי-חברתי עבור גופי תקשורת ובהם ערוץ הכנסת, חדשות ערוץ 2 ותחנות רדיו שונות וכן עבור גופים פוליטיים.

Meet the team

אלכס מרקוב
סמנכ"ל פיתוח
מנחם לזר
שותף ומנכ"ל
אביטל גוטמן
שותף ומנהל פיתוח עסקי
כריס לייב
מנהלת משרד