03-6365100

אודות הפאנל

עמוד הבית - אודות הפאנל

פאנל המשיבים שלנו

פאנל המשיבים האינטרנטי של קבוצת פאנלס – Panel4All, הוא פאנל המשיבים האינטרנטי הוותיק והגדול בישראל. הפאנל הינו מאגר גולשים הטרוגני, אשר גויס מראש, במטרה להשיב על סקרים, להשתתף בקבוצות מיקוד ולקחת חלק במשימות מחקריות מיוחדות נוספות, תמורת תגמול.מאפייני האוכלוסייה, גיאוגרפיים סוציו דמוגרפים ואחרים (כמו : גיל, מין, כתובת, מצב משפחתי, השכלה, הכנסה, דתיות וכו'), נאספים בשלב הגיוס לפאנל ומאפשרים הרכבה מדויקת וקלה של מדגמים בעלי איפיונים שונים בהתאמה למטרות כל סקר וסקר.אתר הפאנל משמש לא רק כפלטפורמה לסקרים, אלא מהווה אתר תוכן ואינטראקציה לפאנליסטים. באתר זה הם יכולים להעלות סקרים מהירים, להגיב על סקרים שהעלו פאנליסטים אחרים, לראות פרסומים תקשורתיים של סקרים בהם היו מעורבים ולהשתתף בפעילויות נוספות וייחודיות שקבוצת המחקר מציעה להם.המעורבות הגבוהה של הפאנליסטים באתר מייצרת שיתוף פעולה רב מצד הפאנליסטים ומאפשרת לקבוצת פאנלס לקבל מידע רב ומרתק מהפאנליסטים.

להצטרפות לפאנל המשיבים ליחצו כאן

יתרונות המערכת

יעילות ומהירות

איסוף הנתונים מתבצע על קהל יעד (אוכלוסיית הפאנל) שגויס מלכתחילה למטרה זו ואשר נגיש למשימה בכל עת. בכך נפתרת בעיית חוסר ההיענות שמכבידה על ניהול סקרים טלפוניים ואחרים. איסוף הנתונים מתבצע בהיקף גדול ובזמן קצר, בלי תלות בכמות טלפנים/סוקרים וללא מגבלת זמן ומקום תוך חסכון רב בזמן ניהול הסקר כולו.

מהימנות משופרת

אוכלוסיית הפאנליסטים משיבה על הסקרים מתוך שיתוף פעולה ורצון חופשי. מענה על השאלון בזמנו החופשי של הפאנליסט, כשהוא רואה את הטקסט מולו וללא מגבלות של זמן ראיון וחוסר תקשורת והבנה בינו לבין המראיין בטלפון, מאפשרים לו להתרכז במשימה ומשפרים בסדרי גודל את אמינות ופרוט תשובותיו. בנוסף, מכילה המערכת מנגנוני אבטחת איכות לסינון משיבים בלתי מהימנים.

חסכון בעלויות

סקרי פאנל אינטרנט מבטיחים ללקוחות חסכון משמעותי בעלויות. ראשית, מעצם ביטול הצורך בעלויות גיוס והכשרת סוקרים, הוצאות טלפון, שטחי משרד, מערכות מחשוב ייעודיות והוצאות תפעול שוטפות שהן חלק אינהרנטי מתעשיית הסקרים המסורתית. החיסכון המשמעותי ביותר בא לידי ביטוי בביצוע סקרים המיועדים לפלחי אוכלוסייה סקטוריאליים לא נגישים, אשר קשה עד בלתי אפשרי לבצעם בעלויות סבירות בשיטות המסורתיות.

נגישות משופרת

נגישות מהירה לאוכלוסיות יעד ספציפיות ולקהלים קשים להשגה למשל: קבוצות גילאים, סטודנטים, חיילים, דתיים, אמהות בכלל ולילדים קטנים בפרט, עקרות בית, וכו'. כמו כן, ניתן לאפיין סקרים לבעלי הרגלים וסגנונות חיים מסוימים כמו מעשנים, צמחוניים, צרכני מזון אורגני, מבצעי פעילות ספורט וכד'. כל זאת, בעלות זהה לזה של סקר בעל מדגם מייצג ארצי.

בזמנך החופשי

היכולת של הפאנליסט לענות לסקרים בזמן ובמקום שבהם הוא בוחר, כמו גם העצמאות שלו בכל התהליך והחשיפה למוצרים ותכנים חדשים, הופכת את התהליך לחוויה מהנה עבורו. התשובות המתקבלות הן טבעיות יותר והסקרים מהימנים יותר מאשר שיטות אחרות.

מולטימדיה

ניתן לשלב במסגרת השאלון קבצי מולטימדיה כגון: קליפ, שיר, פרסומת (וידיאו / קול), תמונות ומצגות להמחשה. כך ניתן לקבל התייחסות של מספר רב של נסקרים לאלמנטים כאלה, ללא מגבלות תקציביות. כיום קבלת משובים המתייחסים לקבצי מולטימדיה כאמור מתבצעת, בשל מגבלות תקציב, לגבי מספר מצומצם של נשאלים.